про нас

Наша мета — якісна та економна система опалення у кожній оселі.

Серед енергоощадних систем опалення ми допоможемо вам вибрати найефективніший, який зменшить витрати на опалення у вашому домі. Тепло повинно бути доступним!

Заощаджені кошти на опаленні оселі, комфорт, затишок та безпека — це те, що в кінцевому результаті отримують клієнти ТзОВ «Сквар Україна».

 

Безпека опалення житла Безпека
Економія витрат на опалення оселі Економія
Затишок та тепла підлога вдома Затишок
Комфорт і висока якість систем опалення Комфорт
 

Ми готові надати широкий ассортимент опалювального устаткування, який здатний задовільнити потреби та смаки найвибагливіших клієнтів.

Твердопаливні котли на дровах
Твердопаливні котли на пелетах
Твердопаливні котли на вугіллі
Твердопаливні котли на торфі
лінія
Твердопаливні
Електрокотел для опалення
Електричні
Газові котли для опалення
Газові
 

Ми розуміємо потреби клієнта. Успішно знаходимо індивідуальний підхід до кожного, адже це невід`ємна складова успішної співпраці. Враховуючи ваші потреби та санітарно-гігієнічні вимоги до приміщення, фахівці ТзОВ «Сквар Україна» розроблять оптимальне рішення, проведуть техніко-економічний розрахунок та визначать термін окупності.

Фахівці ТзОВ Сквар Україна
 
 
Ми не просто продаємо котли, каміни та радіатори — ми продаємо комплексне інженерне рішення, що містить:
Сервісне обслуговування систем опалення

сервісне обслуговування. Зразковий проект, професійний монтаж та якісне налаштування ще не гарантуватимуть справної роботи котла. Періодичне сервісне обслуговування — ось запорука надійної та довговічної роботи обладнання;

 
 

проектування. На цьому етапі проводиться збір вихідних даних та отримання технічних умов, згодом складається технічне завдання (ТЗ). Після погодження технічного завдання із замовником наші фахівці розрахують термічні опори огороджуючих конструкцій та тепловтрати приміщення. Враховуючи теплонадхождення та витрати тепла на вентиляцію, визначають тепловий баланс приміщення. Розрахують теплові потужності та здійснять підбір опалювальних пристроїв. Проведуть гідравлічний розрахунок системи опалення. Усі ці розрахунки викладуть у пояснювальній записці та виготовлять робочі креслення;

Проектування та розрахунки для системи опалення
 
 
Пусконалагоджувальні роботи, проведені спеціалістами

пусконалагоджувальні роботи. Ретельно проведений комплекс пусконалагоджувальних робіт дозволить заощадити кошти на опаленні оселі;

 
 

монтаж. Кваліфіковані спеціалісти ТзОВ «Сквар Україна» проведуть монтаж системи опалення. Професійний монтаж забезпечить комфорт та безпеку в оселі.

Монтаж системи опалення
 

Вивірений інженерний розрахунок та застовування енергоощадних технологій дозволить заощаджувати на опалені оселі впродовж тривалого терміну.