Новини: Tesla буде продавати сонячні батареї і панелі в супермаркетах

Новини: Tesla буде продавати сонячні батареї і панелі в супермаркетах

Tesla буде продавати сонячні батареї і панелі в супермаркетах

2018-02-06 13:50:15

У США компанія Ілона Маска домовилася про співпрацю з однією з найбільших мереж супермаркетів Home Depot. Тепер в 800 із 2200 магазинів мережі буде продаватися продукція Tesla: сонячний дах і домашні акумулятори.

До липня в кожному з 800 магазинів у Tesla з'явиться по власному кіоску. За словами співробітників компанії, через ці кіоски будуть продаватися і просуватися всі енергетичні продукти компанії: панелі, сонячний дах і батареї Powerwall. Частина торгових точок обладнають стендами з інтерактивними демонстраторами. Раніше компанія вже експериментувала з такими стендами.

Таким чином Tesla збирається просувати систему енергонезалежного будинку в маси. З появою сонячного даху лінійка продуктів для будинку стала завершеною і самостійною, тому зараз поява окремих точок для торгівлі домашніми енергетичними технологіями виглядає цілком логічним рішенням.

Тим більше, що Home Depot - популярна мережа, і у людей з різним достатком і рівнем обізнаності про продукти Tesla буде шанс дізнатися більше про її товари і про способи самостійно виробляти електроенергію.

Зараз Tesla продає сонячні панелі і домашні батареї в автомобільних салонах, але це забезпечує дуже маленьке охоплення аудиторії. Велика частина «сонячного» бізнесу Tesla будується на потужностях купленої компанією Маска SolarCity. Її маркетингова політика не передбачала спеціалізованих торгових точок. Торгові представники ходили від дверей до дверей. Тому для Tesla просування обладнання для домашніх електростанцій через супермаркети - абсолютно нова ідея.

Очікується, що вона не тільки збільшить продажі, але і дозволить істотно економити. Підраховано, що за часів торгових представників вартість продуктів SolarCity на третину формувалася з їх комісії та інших витрат, пов'язаних з такою формою поширення.