Новини: Стало відомо, яким містам загрожує зрив опалювального сезону

Новини: Стало відомо, яким містам загрожує зрив опалювального сезону

Стало відомо, яким містам загрожує зрив опалювального сезону

2018-10-12 14:51:46

 

В уряді розповіли про міста, які не готові до опалювального сезону

Загроза відсутності опалення існує у Смілі Черкаської області, Шепетівці Хмельницької області та Коцюбинському Київської області.

 

Про це сказав віце-прем’єр-міністр Генадій Зубко:

 

"Я хотів би наголосити, що проблема лежить не у фінансах, управлінні, а саме в здібності місцевої влади вирішувати ці питання. Вони будуть діяти, як у минулому році за рахунок відсутності місцевої влади... Місцеві депутати не можуть знайти спільну мову з місцевим або селищним головою - це абсолютно неприпустимо. Це питання буде вирішуватись у Верховній Раді, або при проведенні перевиборів саме у цих містах"

 

Якщо послуги опалення не будуть надані вчасно, віце-прем’єр-міністр наголосив на тому, щоб голови обладміністрацій звернулись до прокуратури, щоб з‘ясувати, чому не вдалося вчасно та якісно надати послуги. Він запевнив, що Україна фактично на 100% готова до початку опалювального сезону 2018 року.

 

Опалювальний сезон в Україні може розпочатися раніше. Він повинен стартувати тоді, коли середньодобова температура повітря протягом трьох днів тримається нижче 8 градусів цельсію. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, у свою чергу зазначив, що опалювальний сезон потрібно починати, дивлячись "не в календар, а на термометр".