Новини: Швеція надасть Україні кошти на модернізацію систем теплопостачання

Новини: Швеція надасть Україні кошти на модернізацію систем теплопостачання

Швеція надасть Україні кошти на модернізацію систем теплопостачання

2018-10-04 15:15:57

 

“Мені дуже приємно повідомити про продовження підтримки Швецією українського централізованого теплопостачання. Це та сфера, де ми можемо поділитися великим досвідом, оскільки вже десятиліття модернізуємо свої системи централізованого опалення. Я відвідав кілька міст, де впроваджуються проекти і мене дуже вразили результати, яких досягли НЕФКО та наші українські партнери”, - повідомив посол Швеції в Україні Мартін Хагстрьом.

Учасники семінару поділились, що в Швеції працює надсучасна система централізованого опалення, але так було не завжди - раніше ця країна мала схожі проблеми з опаленням як і Україна.

Головною метою нового шведсько-українського фонду з підтримки централізованого постачання є показати яку вигоду Україна може отримати від модернізації централізованого опалення, завдяки використанню поновлювальних джерел енергії та тепла з низьким впливом на екологію та клімат, також завдяки кращим послугам, які дозволять споживачам особисто контролювати споживання теплової енергії виходячи з власних потреб. Фінансова і технічна підтримка Швеції дасть можливість українським містам більш швидко позбутись залежності від газу.

 

Швеція один з найдавнішиих партнерів України. Протягом 2014-2020 років ця країна виділить 175 млн євро на підтримку реформ в Україні. Це робить Швецію сьомим найбільшим донором країни.