Новини: Два міста у Львівській області залишаться без опалення

Новини: Два міста у Львівській області залишаться без опалення

Два міста у Львівській області залишаться без опалення

2018-10-02 17:11:01

 

За директора ТЕЦ словами, Нафтогаз через некомпетентні дії Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) не може заключити договори на поставку газу з компанією ТОВ "Енергія-Новояворівськ", що загрожує проблемами початку опалювального сезону у місті.

 

В червні цього року було накладено арешт на майно компанії ТОВ "Енергія-Новояворівськ», але відповідно до рішення суду, майно не передавалося в управління АРМА, а, згідно процедури, мав бути оголошений конкурс для пошуку компанії, в підпорядкування якої перейде ТОВ без зміни права власності.

 

В серпні Віталій Різник (АРМА) повідомляв: "Ми управляємо двома способами: або продаємо активи, або передаємо за договором в управління. А ось уже управитель займається безпосередньо активами. На даному етапі поки що управителя для цих ТЕЦ немає. Потім конкурс все ж було оголошено та проведено".

 

Як повідомляють журналісти, конкурс було проведено з порушеннями, через це його виграла компанія "Гарант Енерго-М", яка не має ліцензії на проведення робіт на теплоелектроцентралях, і не має відповідних КВЕДів.

НАК "Нафтогаз-Україна" відмовляється укладати договір з гендиректором компанії ТОВ "Енергія-Новояворівськ», посилаючись на заборони АРМА, а новий управитель, навіть не виходить на зв'язок ані з власниками ТЕЦ, ані з міською владою Новояворівська, ані з Нафтогазом.

 

Як заявляє мер міста Василь Муравель, опалювальний сезон під загрозою, і ніхто не хоче вирішувати це питання.

 

Раніше повідомлялося, що місто Новояворівськ два місяці живе без гарячої води через арешт теплоелектроцентралей, що викликало акції протесту жителів міста.